Окупанти вночі випустили понад 50 ракет і більш як 20 БПЛА «Shahed» по Україні – Зеленський

Окупанти вночі випустили понад 50 ракет і більш як 20 БПЛА «Shahed» по Україні – Зеленський

Атаку здійснено по інфраструктурі у Львівській, Вінницькій, Київській, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Івано-Франківській областях

Окупанти вночі випустили понад 50 ракет і більш як 20 БПЛА «Shahed» по Україні – Зеленський
Фото: Zelenskiy / Official

Окупанти вночі здійснили масовану ракетну та дронову атаку по Україні. Вони випустили понад 50 ракет і більш як 20 БПЛА типу «Shahed» по території України.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

За його словами, росіяни атакували інфраструктуру у Львівській, Вінницькій, Київській, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Івано-Франківській областях.

Зеленський наголосив, що всі необхідні служби вже працюють на місцях влучань, ліквідовуючи наслідки атаки.

«Масований ракетний удар нациста Путіна в День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні… Весь світ має чітко розуміти, хто є хто. Весь світ не має права дати ще один шанс нацизму», – підсумував президент.


Бекграунд. Раніше Mind за квітень 2024 року ворог випустив по території України понад 300 ракет різних типів, майже 300 «шахедів» та більш ніж 3200 керованих авіабомб.

Вчора слідчі СБУ заявили, що викрили мережу агентів фсб, які готували план із ліквідації Президента України Зеленського та інших представників військово-політичного керівництва держави. До складу мережі входили двоє полковників Управління державної охорони, які передавали секретну інформацію до росії.

Тим часом прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск на економічній конференції в Катовіце закликав Європейський Союз створити спільну систему протиповітряної оборони та виділити щонайменше 100 млрд євро на оборону.

«Багато грошей, які добре і розумно витрачені на безпеку Європи, надовго утримають війну від кордонів Європи. Можливо, назавжди», – вважає Туск.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло