Будівництво водогону в Нікополі завершене на 90%: фіналізувати об'єкт заважають постійні обстріли

Будівництво водогону в Нікополі завершене на 90%: фіналізувати об'єкт заважають постійні обстріли

Визначити точну дату завершення робіт неможливо через російські атаки

Будівництво водогону в Нікополі завершене на 90%: фіналізувати об'єкт заважають постійні обстріли
Фото: depositphotos.com

Будівництво магістрального водогону в Нікопольському районі Дніпропетровської області перебуває на фінальній стадії. Вже готово близько 90% проєкту. Проте постійні ворожі обстріли ускладнюють процес, тому визначити точну дату завершення робіт неможливо.

Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОВА Юрій Яндульський в ефірі телемарафону.

«Нікопольський район потребує забезпечення централізованою послугою водопостачання. Наразі готовність магістрального водогону вже близько 90%, але постійні ворожі обстріли нам не дозволяють чітко визначити дату закінчення і будівництва магістрального водогону», – зазначив Яндульський.

Він наголосив, що, попри труднощі, роботи не зупиняються.

«Всі роботи ведуться, але, коли саме буде завершено будівництво, наразі сказати складно. Ми робимо все можливе, щоб це сталося якнайшвидше», – додав заступник голови ОВА.

За його словами, новий водогін дозволить значно поліпшити якість життя людей у Нікопольському районі та забезпечити їх безперебійним водопостачанням.

Бекграунд. Нагадаємо, що 6 червня 2023 року російські окупанти підірвали Каховську ГЕС, внаслідок чого Україні довелося терміново розпочати будівництво нових водогонів до Кривого Рогу, Нікополя, Марганця, Томаківки, Мар'янського та Покрову, які раніше забезпечувалися водою з Каховського водосховища.

На початку березня 2024 року завершилося будівництво 77-кілометрового магістрального водогону на ділянці Запоріжжя – Томаківка – Марганець. Там забір води здійснюватиметься з річки Дніпро в Запоріжжі. Далі його мають продовжити до Покрова, це ще 41 км.

Днями до Кривого Рогу провели новий водогін. Вода для Кривого Рогу надходитиме з річки Інгулець. Довжина водогону становить понад 26 км, а його потужність – 400 000 кубометрів на добу. 

Раніше повідомлялося, що Миколаїв отримає понад 5 млн євро на реконструкцію системи водопостачання в Корабельному районі. Завдяки цьому проєкту понад 70 000 мешканців Корабельного району мають отримати доступ до якісної питної води. Очікується, що міський бюджет Миколаєва зекономить майже 93 000 євро на рік.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло