Китай запровадив санкції проти 12 виробників зброї у США
Пекін аргументував це тим, що США продають озброєння Тайваню, що нібито «підриває суверенітет і територіальну цілісність» КНР

22 травня уряд Китаю запровадив санкції проти американських виробників зброї: під обмеження потрапили 12 американських компаній та їхні керівники.
Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ Китаю.
На думку китайського зовнішньополітичного відомства, США нібито тривалий час ігнорували «неупереджену позицію» Китаю щодо «української кризи», запровадили «незаконні» односторонні санкції, а також вдалися до «залякування та економічного примусу».
Зокрема, КНР, як повідомляється, обурена тим, що США продають зброю Тайваню, що нібито «підриває суверенітет і територіальну цілісність Китаю».
Санкції були накладені на 12 американських компаній оборонної промисловості та їхніх керівників.
Зокрема, до списку потрапили такі компанії:
- Lockheed Martin Missiles and Fire Control;
- Martin Aeronautics;
- Javelin Joint Venture;
- Raytheon Missile Systems;
- General Dynamics Ordnance and Tactical Systems;
- General Dynamics Information Technology;
- General Dynamics Mission Systems;
- Intercoastal Electronics;
- Systems Research and Simulation;
- Iron Mountain Solutions;
- Applied Technology Group;
- Arciont.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Китай готовий запровадити тарифи до 25% на імпортні автомобілі виробників із ЄС та США на тлі зростання торговельної напруженості.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].