СБУ затримала «антимайданівців», які працювали на росію

СБУ затримала «антимайданівців», які працювали на росію

Фігуранти готували атаки на залізничну інфраструктуру Одещини

СБУ затримала «антимайданівців», які працювали на росію
Фото: СБУ

СБУ затримала групу «антимайданівців», які працювали на фсб росії.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За даними слідства, «очільником» агентурної групи був мешканець Одеси й один з активістів місцевого «Антимайдану». Фігурант причетний також до створення і поширення матеріалів, що закликали до захоплення влади та зміни меж території України.

За словами правоохоронців, чоловік особисто перебував на зв’язку з представниками фсб. До протиправної діяльності він залучив свого близького родича. За завданням російської спецслужби підозрювані мали фотографувати й надсилати координати об'єктів залізничної інфраструктури Одещини для підготовки повітряних ударів.

Спецпризначенці СБУ затримали обох агентів. Організатору загрожує до 15 років ув'язнення з конфіскацією майна, а його поплічнику – 8 років позбавлення волі.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що СБУ оголосило підозру заступнику міністра оборони рф. Фігурант особисто координує постачання армії рф керованих авіабомб і балістичних ракет «Іскандер». Саме за його наказами до підрозділів рашистів надходять зброя та боєприпаси.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло