Kernel почав користуватися ШІ для прогнозування розвитку зернових
Для кожної культури використовується окрема ШІ-модель

Український агрохолдинг Kernel впровадив штучний інтелект (ШІ) для прогнозування фаз розвитку зернових культур, зокрема кукурудзи та соняшнику. Ця власна розробка агрохолдингу дозволяє більш точно планувати захист рослин та оптимізувати навантаження на техніку.
Про це повідомили в компанії.
Для кожної культури використовується індивідуальний підхід та тренується окрема ШІ-модель.
Модель навчається на основі великого масиву даних, включаючи:
- сума ефективних температур з дати посіву;
- сума опадів з дати посіву;
- сонячна радіація;
- географічне розташування поля;
- характеристики гібрида;
- кількість днів після посіву;
- погодні умови на період посіву.
Додатково до цього, модель використовує інформацію з мобільного додатку Scouting, де агрономи протягом трьох років фіксували фази розвитку кукурудзи (більше 40 000 записів), з них 3 000 – критичні.
Впровадження ШІ-моделей прогнозування є частиною стратегії Kernel щодо розвитку інноваційних рішень для ведення агробізнесу.
За словами представників компанії, використання штучного інтелекту дозволяє Kernel підвищувати ефективність виробництва та отримувати більші врожаї.
Бекграунд. Про те, як під час війни запускаються інновації на виробництві. які рішення зараз актуальні і як вони допомагають заощаджувати кошти й рятувати життя - розповіли у матеріалі Mind.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].