США підписали з Україною довгоочікувану двосторонню угоду про безпеку

США підписали з Україною довгоочікувану двосторонню угоду про безпеку

Салліван заявив, що угода гарантує «зобов’язання України щодо реформ» і «моніторинг кінцевого використання» американської зброї

США підписали з Україною довгоочікувану двосторонню угоду про безпеку
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський і президент США Джо Байден підписали довгоочікувану двосторонню угоду про безпеку між Україною та США на полях саміту країн “Великої сімки” (G7) в Італії 13 червня, повідомляє Reuters.

Угода розрахована на 10 років зобов’язань щодо довгострокової оборони України. Україна та США провели кілька раундів переговорів щодо угоди перед її підписанням.

США приєдналися до 15 інших країн, у тому числі Великої Британії, Німеччини та Франції, які підписали аналогічні двосторонні угоди, щоб допомогти Києву відбити агресію росії. Зазначається, що Зеленський і прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда підписали угоду між Україною та Японією за кілька годин до цього.

Президент Володимир Зеленський назвав угоду «безпрецедентною».

12 червня радник США з національної безпеки Джейк Салліван заявив пресі, що угода, крім всього іншого, забезпечує «зобов’язання України щодо реформ» і «моніторинг кінцевого використання» зброї, наданої США.

США, у свою чергу, отримають вигоду від «інновацій та досвіду України, її інновацій на полі бою та уроків, засвоєних на фронті», сказав Салліван.

Доповнюється

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло