АТ «Укргазвидобування» отримало понад 100 дизельних електростанцій від USAID

АТ «Укргазвидобування» отримало понад 100 дизельних електростанцій від USAID

USAID також надасть додаткові засоби захисту для об'єктів газовидобутку від атак із боку російських військ

«Укргазвидобування», дочірнє підприємство НАК «Нафтогаз України», у березні – квітні 2024 року отримало 102 дизельні електростанції від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Проєкту з енергетичної безпеки (ESP).

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Ці станції використовуватимуться як аварійні стаціонарні джерела живлення для забезпечення безперебійної роботи ремонтних баз, виробничих установок і верстатів, задіяних у видобутку газу.

«Ми дуже вдячні міжнародним партнерам за цю допомогу, яка є вкрай актуальною для підтримки українського видобутку в умовах руйнування енергетичної інфраструктури країни», – зазначив очільник Групи «Нафтогаз» Олексій Чернишов.

Крім електростанцій, USAID також надасть додаткові засоби захисту для об'єктів газовидобутку Групи «Нафтогаз» від атак із боку російських військ.

«USAID у такий спосіб допомагає Україні підготуватися до зими. Щодня наша компанія долає безліч викликів, пов'язаних із війною. У цей непростий час для нас є дуже важливою допомога від міжнародних партнерів, ще раз дякуємо», – додав очільник «Укргазвидобування» Олег Толмачев.

Завдяки 102 дизельним електростанціям теплопостачальні підприємства зможуть генерувати додатково 56,5 МВт електричної енергії для власних потреб та забезпечити теплом приблизно 1 млн громадян і 960 об'єктів соціальної сфери: школи, лікарні, а також інші об'єкти місцевої критичної інфраструктури, зокрема водоканали.

Бекграунд. Проєкт з енергетичної безпеки (ESP) реалізується з 1 липня 2018 року з бюджетом у $85 млн, який надається Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Виконавцем проєкту є компанія «Tetra Tech, EC ink.». 

Проєкт охоплює сфери електроенергетики, газового сектора та теплопостачання. Його метою є посилення енергетичної безпеки України та сприяння розвитку конкурентних середовищ на ринку енергетичних товарів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло