Психологи розповіли, як справлятися з гейтом в інтернеті
У межах програми з ментального здоров'я «Ти як?» радять як реагувати на гейтерів

Психологи розповіли, як справлятися з гейтом в інтернеті.
Про це йдеться на сайті Одеської міськради.
Експерти пояснюють, що гейт – це необ’єктивна критика, з якою найчастіше стикаються в інтернеті. Засуджувати інших людей можуть через зовнішність, думки та дії. Ба більше, гейтери не намагаються справедливо оцінювати дії інших, тож найкращі експерти також отримують негативні коментарі.

З огляду на це психологи радять не відповідати на такі зауваження, щоб не живити гейтерів саме тим, чого вони прагнуть – увагою. Натомість краще шукати позитив та співчуття до інших користувачів мережі, зрозуміти ситуацію гейтерів та не реагувати на коментарі болісно.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в освітніх закладах Житомирщини підтримують ментальне здоровʼя учнів за допомогою анімованих коміксів. Одним із ключових інструментів донесення інформації став комікс «Ден і Рора проти корпорації С».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].