За перші 6 місяців цього року Міноборони схвалило майже 480 видів нового озброєння

За перші 6 місяців цього року Міноборони схвалило майже 480 видів нового озброєння

У переліку нових озброєнь чільне місце посідають безпілотні апарати, зокрема для повітряної розвідки

За перші 6 місяців цього року Міноборони схвалило майже 480 видів нового озброєння
mil.gov.ua

У першому півріччі 2024 року ЗСУ схвалили до експлуатації майже 480 зразків озброєння та військової техніки, близько 290 – українського виробництва.

Джерело. Про це повідомив перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, інформує прес-служба Міністерства оборони.

«У 2024 році вітчизняні виробники оборонної продукції суттєво наростили обсяги виробництва озброєнь у широкому асортименті. Ведуться активні роботи з розробки та виробництва нових видів озброєнь. Той факт, що багато хто у світі цікавиться досвідом застосування озброєння і техніки, яке ми виробляємо, говорить сам за себе», – сказав Гаврилюк.

У повідомленні Міноборони зазначається, що за весь 2023 рік ЗСУ прийняли та допустили до експлуатації понад 200 зразків озброєння та військової техніки українського виробництва.

У переліку нових озброєнь чільне місце посідають безпілотні апарати, зокрема БПЛА, призначені для повітряної розвідки та безпілотники різного призначення.

Друга за чисельністю група нових озброєнь – це боєприпаси різних типів, найбільше для БПЛА.

За ними йдуть засоби зв'язку та радіоелектронної боротьби.

Також у переліку допущених до експлуатації нових (модернізованих) зразків ОВТ: інженерні засоби, наземні роботизовані комплекси, засоби ближнього бою, засоби розмінування, оптико-електронні прилади.

Зазначається, що допуск зразка озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва до експлуатації з присвоєнням йому номенклатурного номера НАТО дозволяє закуповувати його за кошти з державного бюджету для підрозділів Сил оборони України.

Бекграунд. Нагадаємо, французька оборонна група Thales підписала три угоди з українською промисловістю. Сфери співпраці включатимуть засоби РЕБ, зв'язок, системи ППО, радари, а також БпЛА.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло