Українська компанія DroneUA виграла третій держконтракт у США
Це найбільший тендер в історії компанії

Українська компанія DroneUA виграла свій третій державний контракт у Сполучених Штатах. Це найбільший тендер в історії компанії.
Про це повідомив засновник компанії Валерій Яковенко.
Він зазначив, що серед конкурентів на тендер були великі корпорації, зокрема одна команда з Мексики та три американські бізнеси, які мають до 2000 працівників.
За рік активної діяльності на американському континенті команда DroneUA стала федеральним підрядником на території Сполучених Штатів.
Деталі угоди, зокрема суми та предмет закупівель, залишаються конфіденційними.
Бекграунд. Нагадаємо: міжнародні оборонні гіганти витрачають мільйони доларів і довгі роки на тестування й оновлення своїх розробок. Вітчизняні компанії «пролітають» цей шлях майже миттєво та безплатно. Це не єдина перевага українського MilitaryTech.
Як ще занурення в реалії війни допомагає нашим виробникам створювати унікальні продукти й у майбутньому посунути відомих світових конкурентів? Що потрібно знати та вміти інвестору miltech-стартапів? Про все це для Mind розповіли керівники «Аеророзвідки», AeroDrone, Himera, IT-Integrator, DroneUa.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].