Іран вже надіслав росії 220 балістичних ракет – Sky News
На супутникових знімках помітили вантажний корабель із боєприпасами

Іран передав росії 220 балістичних ракет Fath-360. Снаряди доставили з іранського порту «Амірабад» до російського «Оля» цивільним вантажним судном Port Olya 3.
Про це повідомляє Sky News з посиланням на джерела.
На супутникових знімках вдалося зафіксувати російське судно у іранському порті 29 серпня, а через 6 днів – його прибуття в порт поблизу Астрахані. Співрозмовник видання припускає, що ракети доставлять на військовий полігон «Ашулук» для випробувань перед використанням зброї на полі бою.

Довідково. Як розповідав Mind, Fath-360 мають бойову частину вагою 150 кг та уражають цілі на відстані від 30 до 120 км. За словами видання, ракети мають високу точність ураження цілі, оскільки після пуску підключаються до російської супутникової навігаційної системи «ГЛОНАСС».
Детальніше про те, чим іранські балістичні ракети загрожують Україні читайте у матеріалі.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в МЗС Ірану назвали інформацію про постачання балістичних ракет росії брехнею. Тегеран стверджує, що США поширюють це, щоб “відвернути увагу світу від геноциду, який творить Ізраїль”.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].