«Десь посередині»: чеський президент вважає, що слід бути готовими до здачі Україною територій

«Десь посередині»: чеський президент вважає, що слід бути готовими до здачі Україною територій

«Найімовірніший результат – частина української території тимчасово опиниться під російською окупацією», – вважає Петр Павел

«Десь посередині»: чеський президент вважає, що слід бути готовими до здачі Україною територій
фото DR

Війна в Україні не закінчиться повним вигнанням російських військ з української території, і Києву необхідно це прийняти, оскільки на Заході зростає втома від конфлікту, що триває третій рік.

Про це заявив президент Чехії Петр Павел в інтерв'ю The New York Times.

«Найімовірнішим результатом війни стане те, що частина української території тимчасово опиниться під російською окупацією», – сказав Павел.

Він додав, що таке «тимчасове явище» може тривати роками й у Європі вже була «низка [подібних] прикладів».

На думку чеського президента, жодна зі сторін конфлікту не зможе досягти тих цілей, які вони ставлять перед собою.

«Якщо говорити про поразку України чи поразку росії, то цього просто не станеться. <…> Кінець [конфлікту] буде десь посередині», – зазначив Павел.

Бекграунд. Наприкінці серпня президент України Володимир Зеленський заявив, що Київ не зупинятиме бойових дій по лінії фронту й не віддаватиме окуповані території росії заради закінчення війни. Він наголосив, що всі дії України спрямовані на те, щоб змусити росію бути готовою до справедливого миру.

Після цього Зеленський розробив План перемоги України та має представити його президенту США Джо Байдену.

План складається з чотирьох пунктів: продовження операції ЗСУ в Курській області, отримання «конкретних» сучасних озброєнь від Заходу, гарантії безпеки для Києва з боку західних країн, «аналогічні пакти про взаємну оборону при вступі до НАТО» та міжнародна фінансова допомога для Києва.

Нагадаємо: у серпні Петр Павел заявляв, що Україна може вступити в НАТО з тимчасово окупованими територіями.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло