Більшість іноземних деталей у зброї рф надходять із Китаю – ОП

Більшість іноземних деталей у зброї рф надходять із Китаю – ОП

Деякі інші важливі деталі походять зі США, Нідерландів, Японії та Швейцарії

Більшість іноземних деталей у зброї рф надходять із Китаю – ОП
Фото: Reuters

У знайденій на полі бою в Україні російській зброї виявили, що близько 60% іноземних деталей надходять до рф із Китаю

Про це заявив радник – уповноважений президента з питань санкційної політики Владислав Власюк, передає Reuters.

«Якщо взяти всі звичайні види озброєння та порахувати компоненти іноземного виробництва, то близько 60% буде із Китаю. У нас були тривалі дискусії з деякими виробниками з цього приводу. Я сказав би, що найбільша проблема – це КНР», – зазначив Власюк.

За його словами, інші важливі деталі, які використовуються в системах спостереження, безпілотниках і ракетах, також походять зі Сполучених Штатів, Нідерландів, Японії та Швейцарії.

За його словами, ЄС міг би зробити більше, щоб зупинити потік західної продукції до росії. Зокрема, додав він, вжити заходів проти російської компанії «росатом».

«Росатом»... ми вважаємо, що вона використовує свої мережі для постачання російської армії», – розповів радник.

Наголошується, що в європейській столиці неохоче вдаються до будь-яких дій через домінування росії в постачаннях для атомних електростанцій.

Уповноважений із питань санкційної політики вважає, що блок може націлитися на російську логістику, таку, як аеропорти й морські порти, а також фінансові установи, які сприяють продажам. Він також вказав на пакет санкцій США щодо ІТ, який, за його словами, був дуже ефективним після набуття чинності на початку цього місяця.


Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що США запровадили санкції проти росії в IT-секторі – кілька провідних компаній вийшли з російського ринку. Інші ввели обмеження для користувачів із росії.

Нагадаємо також, що МВФ «відклав» місію у росію через критику з боку ЄС. Деякі європейські представники вважають, що візит фонду до рф можна було б розцінити як легітимізацію спроб москви уникнути санкцій.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло