Глава Євроради запросив Зеленського представити план перемоги на саміті ЄС

Глава Євроради запросив Зеленського представити план перемоги на саміті ЄС

У середу президент представить цей план у Верховній раді України

Глава Євроради запросив Зеленського представити план перемоги на саміті ЄС
фото Офіційний сайт Президента України

Глава Європейської ради Шарль Мішель запросив президента України Володимира Зеленського відвідати саміт ЄС, що відбудеться 17 жовтня.

Про це європейський політик написав у своєму акаунті у соцмережі Х у вівторок, 15 жовтня.

«Я запросив президента Зеленського на саміт Європейської ради, щоб він підбив підсумки останніх подій у війні росії проти України і представив свій план перемоги», – йдеться в пості Мішеля.

Як раніше повідомляв Офіс президента, Зеленський виступить у середу 16 жовтня у Верховній раді і представить план перемоги.

Під час свого візиту в США наприкінці вересня 2024 року Володимир Зеленський повідомив, що представив чинному президенту країни Джо Байдену, а також кандидатам на цю посаду Камалі Гарріс та Дональду Трампу свій план перемоги України у розв'язаній путіним війні. Однак пізніше газета The Wall Street Journal із посиланням на джерела в Білому домі повідомила, що план Зеленського «не вразив» адміністрацію Байдена через відсутність у ньому «всеосяжної стратегії».

Минулого тижня Володимир Зеленський обговорив «план перемоги» із високопоставленими західноєвропейськими політиками.

Зокрема, під час свого турне Європою він зустрівся з прем'єр-міністром Британії Кіром Стармером, президентом Франції Еммануелем Макроном, прем'єр-міністром Італії Джорджею Мелоні, канцлером ФРН Олафом Шольцем і новим генсеком НАТО Марком Рютте.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло