Дніпро програв другий матч Кубку Європи ФІБА
Команда Володимира Коваля грала на рівних зі Спортінгом, проте ключовими стали останні 10 хвилин зустрічі

У середу, 16 жовтня, у Лісабоні відбувся другий матч групового раунду Кубку Європи ФІБА, у якому зустрілися «Дніпро» (Україна) та «Спортінг» (Португалія).
Українці та португальці програли свої стартові матчі, а тому цього вечора хтось з них гарантовано здобув би першу перемогу. Й на жаль, це був не «Дніпро».
Першу чверть підопічні Володимира Коваля програли з рахунком 15:21, проте в наступній вони відігралися (16:11). І хоча третя 10-хвилинка знову була за «Спортінгом», на четверту чверть команди йшли з розривом у всього два очки.
До того ж на її початку змогли не тільки зрівнятися, а й вийти вперед. Однак далі відбувся справжній провал, бо португальці видали ривок 17:0, що, по суті, поставило хрест на сподіваннях українського колективу на успіх.
Дніпряни змогли скоротити відставання до 11 очок, але це був їхній максимум – поразка 57:68 та останнє місце групи D після двох турів.
Дніпро – Спортінг 57:68 (15:21, 16:11, 16:17, 10:19)
Дніпро: Конєв (11 + 5 підбирань + 7 передач), Тимофеєнко (10), Сіпало (8 + 5 підбирань), Сорочан (7), Закурдаєв (6 + 5 підбирань), Колдомасов (6), Дубоненко (4), Мішула (3 + 5 втрат), Тарасенко (0), Горобченко (0), Ліщина (0).
Спортінг: Дебо (17 + 12 підбирань), Ворд (13 + 9 підбирань), Крус (12 + 6 підбирань + 4 перехоплення), Джонсон (9), Вентура (6), Фандерберк (5 + 5 передач), Армвуд (4 + 7 підбирань), Сілва (2), Бейлі (0 + 9 підбирань).
За два дні ці ж команди проведуть другу зустріч, також у Лісабоні.
Бекграунд. Нещодавно у Дніпрі викрили схему розкрадання 34 млн грн бюджетних коштів, а підозрювані можуть отримати більше 10 років позбавлення волі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].