Оновлено: Кількість постраждалих внаслідок російського удару в Кривому Розі зросла до 17 осіб — Вілкул
Рятувальну операцію завершено

Унаслідок російського удару по Кривому Рогу постраждало 13 осіб.
Про це повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.
«На цей час відомо про 13 постраждалих. Одна людина перебуває в операційній», – написав він у Telegram у ніч на неділю.
Аварійно-рятувальні роботи тривають.
Нагадаємо, що після російської ракетної атаки в суботу ввечері у Кривому Розі (Дніпропетровська область), розпочалися аварійно-рятувальні заходи, внаслідок удару було пошкоджено житлові будинки, зазначав Вілкул.
Оновлено об 11:00
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Збройні сили України ліквідували вже 678 520 військовослужбовців рф, 1340 – за останню добу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].