Пентагон уточнив, що увійшло в новий пакет американської допомоги Україні

Пентагон уточнив, що увійшло в новий пакет американської допомоги Україні

Крім того, Зеленський повідомив про ще один пакет допомоги від США – на виробництво дронів

Пентагон уточнив, що увійшло в новий пакет американської допомоги Україні
фото Офіційний сайт Президента України

Як стало відомо в понеділок 21 жовтня, міністр оборони США Ллойд Остін під час візиту до Києва та зустрічі з президентом Зеленським повідомив про виділення нового пакету військової допомоги США Україні на $400 млн.

У цей пакет, як пояснив Пентагон, увійшли:

  • боєприпаси для ракетних систем HIMARS;
  • 155-мм та 105-мм артилерійські боєприпаси, а також 60-мм, 81-мм та 120-мм мінометні системи та снаряди до них;
  • протитанкові ракети TOW і протитанкові комплекси Javelin та AT-4;
  • бронетранспортери М113;
  • супутникові засоби зв'язку, стрілецька зброя та боєприпаси, гранати та навчальне обладнання, обладнання та боєприпаси для підривних робіт;
  • обладнання захисту критичної національної інфраструктури;
  • запасні частини, допоміжне обладнання, послуги, навчання та транспортування.

Пізніше президент Володимир Зеленський анонсував ще один пакет військової допомоги від США на виробництво українських дронів.

«Готується ще окремий пакет – фінансування на виробництво українських дронів, $800 млн. Україна вдячна за цю підтримку», – сказав президент.

«Сполучені Штати продовжуватимуть працювати разом із близько 50 союзниками та партнерами в рамках Контактної групи з оборони України й пов'язаних з нею коаліцій, щоб забезпечити невідкладні потреби України на полі бою для захисту від російської агресії», – йдеться в заяві Пентагону.

Бекграунд. Нагадаємо: нещодавно Канада оголосила про новий пакет військової допомоги Києву – він передбачає кошти на навчання українських військових, стрілецьку зброю, боєприпаси та ін.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло