росіяни обстріляли ділянку залізниці між Миколаєвом і Херсоном, рух зупинили

росіяни обстріляли ділянку залізниці між Миколаєвом і Херсоном, рух зупинили

Пасажирів із Миколаєва до Херсона безоплатно доправляють автобусами

росіяни обстріляли ділянку залізниці між Миколаєвом і Херсоном, рух зупинили
Зображення ілюстративне
Фото: УЗ

Російська армія обстріляла та пошкодила залізничні колії на ділянці між Миколаєвом і Херсоном.

Про це повідомляє «Укрзалізниця».

Через пошкодження колій поїзди сполученням до Херсона зупинятимуться в Миколаєві. Пасажирів цього рейсу безоплатно довезуть до кінцевого пункту призначення автобусами.

У компанії наголосили, що ремонтні бригади вже виїхали на відновлювальні роботи. Залізничне сполучення планують відновити до відправлення зворотного рейсу.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що «Укрзалізниця» скоротила маршрути кількох потягів через ремонт колій на ділянці Івано-Франківськ – Рахів. Ремонтні роботи триватимуть з 13 до 30 жовтня.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло