Rheinmetall передав Україні ще 20 БМП Marder

Rheinmetall передав Україні ще 20 БМП Marder

Їх постачання було завершено наприкінці III кварталу 2024 року

Rheinmetall передав Україні ще 20 БМП Marder
Фото: Rheinmetall

Німецька компанія Rheinmetall передала ще 20 бойових машин піхоти Marder. Постачання призначено на кінець III кварталу 2024 року.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Загальна кількість бойових машин, відправлених в Україну за угодою про так званий кільцевий обмін, досягне близько 200 одиниць. З них понад 100 становлять саме моделі Marder 1A3.

Угода про кільцевий обмін також передбачає постачання двозначної кількості інших одиниць техніки – бойових машин піхоти Marder і основних бойових танків Leopard.

Наразі остання партія в розмірі 20 БМП Marder, надана Україні, була замовлена урядом Німеччини і профінансована в середині двозначної кількості мільйонів євро.

Довідково.

Бойові машини Marder, спрямовані в Україну, являють собою модель 1A3, оснащену сучасним лазерним далекоміром, що дає змогу підвищити точність ураження цілей на полі бою. Цей прилад значно поліпшує здатність машин ефективно протистояти наступальним діям противника, надаючи українським військовим додаткову технологічну перевагу.

Компанія Rheinmetall вперше отримала замовлення на постачання цих БМП ще в березні 2023 року і вже тоді поставила 20 одиниць для України.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Rheinmetall отримав замовлення на будівництво заводу з виробництва боєприпасів в Україні. Замовлення охоплює повне технічне оснащення заводу до введення в експлуатацію

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло