«Дарниця» підтримує розвиток української патріотичної документалістики

«Дарниця» підтримує розвиток української патріотичної документалістики

Фармацевтична компанія виступила партнером документального фільму про залізничників під час війни

«Дарниця» підтримує розвиток української патріотичної документалістики

Фармацевтична компанія «Дарниця» виступила офіційним партнером повнометражного документального фільму «Потяг до життя».

В основі сюжету – ексклюзивні історії простих залізничників, які з перших днів повномасштабного вторгнення рятували життя мільйонів українців, іноді – ціною власного.

Фільм «Потяг до життя» про безстрашність, героїзм, винахідливість, почуття гумору й безмежну відповідальність залізничників.

Показ фільму запланований у Європарламенті та парламентах європейських країн. У кінотеатрах України «Потяг до життя» можна буде побачити вже з середини листопада, а світовий прокат стрічки очікується навесні 2025 року.

Фільм вироблено кінокомпанією KALYNA FILM у партнерстві з благодійним фондом «Слава Україні».

Нагадаємо, цього року «Дарниця» підтримала вихід у прокат документальної стрічки «Ми були рекрутами».

«Дарниця» підтримує розвиток українського кіно. Це не лише наш внесок в українську культуру в умовах повномасштабної війни, а й можливість показати у мистецькій формі, якими незламними є українці та українки. Світ повинен бачити цю війну нашими очима. Кіно – найкращий спосіб зробити це», – каже Василь Губарець, директор з корпоративних комунікацій фармацевтичної компанії «Дарниця».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло