Українська тенісистка подолала кваліфікацію до Australian Open

Українська тенісистка подолала кваліфікацію до Australian Open

Дар'я Снігур стане шостою представницею країни на турнірі

Українська тенісистка подолала кваліфікацію до Australian Open
Дар'я Снігур
instagram.com/snigur_27

Напередодні старту першого турніру серії Grand Slam відбулася кваліфікація, у рамках якої одна українка змогла пройти в основну стадію змагання.

Дар'я Снігур вдало подолала три раунди відбору та зіграє на Відкритому чемпіонаті Австралії.

В останньому матчі кваліфікації Снігур зустрілася з представницею Швейцарії Ребеккою Масаровою.

Українка у 12 геймах виграла перший сет матчу, тоді як в другому сеті все було більш впевнено: Снігур віддала опонентці тільки два гейми.

Australian Open (Кваліфікація, фінал)
Ребекка Масарова (Швейцарія) – Дар'я Снігур (Україна, 30) – 0:2 (5:7, 2:6)

Отже, Снігур повторила торішнє досягнення, коли вона також змогла пробитися в основну сітку Australian Open. Тоді вона поступилася в першому колі.

На турнірі також зіграють ще п'ять українок – Марта Костюк, Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Ангеліна Калініна та Юлія Стародубцева.

Бекграунд. Раніше Mind розповідав, на яких місцях у світовому тенісному рейтингу підходять до турніру українські гравчині.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло