Найкращий футболіст збірної України відмовив топклубу через те, що там грає росіянин

Найкращий футболіст збірної України відмовив топклубу через те, що там грає росіянин

Ілля Забарний зробив свій вибір

Найкращий футболіст збірної України відмовив топклубу через те, що там грає росіянин
Ілля Забарний
фото ілюстроване

Український захисник англійського футбольного клубу «Борнмут» Ілля Забарний відмовився переходити у французький ПСЖ через росіянина.

У складі парижан грає громадянин росії голкіпер Матвєй Сафонов.

Журналіст Лоїк Танзі розповів, що війна між Україною та росією не дає морального права українцеві перебратися в європейський топклуб.

«Якщо Сафонов буде у складі, я не зможу перейти в ПСЖ», – цитує слова Забарного журналіст.

Також Танзі сказав, що Забарний розуміє, що позиції воротаря й захисника дуже тісно пов'язані, і він не хотів би підставляти команду.

Крім того, є інформація, що ПСЖ настільки зацікавлений у придбанні Забарного, що розглядає варіант із продажем Сафонова.

Бекграунд. Нагадаємо, що наприкінці 2024 року Іллю Забарного визнали найкращим гравцем національної збірної України з футболу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло