Дрони атакували Калузьку область, телеграм-канали пишуть про удар по нафтовому сховищу

Дрони атакували Калузьку область, телеграм-канали пишуть про удар по нафтовому сховищу

На території об'єкту розміщено 9 резервуарів загальною місткістю 6,7 тисяч кубометрів

Дрони атакували Калузьку область, телеграм-канали пишуть про удар по нафтовому сховищу
ілюстративне зображення

Внаслідок атаки невідомих безпілотників на території промислового підприємства у місті Людиново Калузької області рф почалася пожежа. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив губернатор регіону Владислав Шапша, передає ВВС.

«На місці працює оперативна група та співробітники рятувальних служб. За попередніми даними, постраждалих немає», – зазначив він.

За даними Shot, ціллю атаки стала нафтобаза в Людиново. Місцеві жителі розповіли, що близько 22.00 почули кілька вибухів, після чого в районі нафтобази спалахнула пожежа.

У Людиново знаходиться нафтобаза «Калуганафтопродукту», дочірньої компанії «Роснефти».

На території об'єкту розміщено 9 резервуарів загальною місткістю 6,7 тисяч кубометрів. Нафтобаза використовується для зберігання автомобільних бензинів марок АІ-92 та АІ-95, а також дизельного палива.

У ніч на 16 січня безпілотники вдарили по нафтобазі в Ліскінському районі Воронезької області. Як повідомив губернатор регіону Александр Гусєв, у нападі брало участь понад 10 дронів. В результаті атаки спалахнуло кілька резервуарів на території Ліскинської нафтобази.

За 2 дні до цього, 14 січня, невідомі дрони атакували Казань. У передмісті столиці Татарстану сталося спалах газової цистерни на базі зріджених газів, розташованої поряд з хімічним заводом «Казаньоргсинтез».

З початку повномасштабного вторгнення в Україну росія регулярно завдає ударів балістичними ракетами та безпілотниками по житлових районах українських міст, а також по об'єктах критичної інфраструктури. Україна змушена відповідати, обстрілюючи військову та нафтогазову інфраструктуру на території росії.

За даними Reuters, через атаки українських БПЛА російські НПЗ у 2024 році знизили переробку сировини до 12-річного мінімуму – близько 267 млн тонн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло