SID Venture Partners інвестував у 5 стартапів із фокусом на ШІ
Тепер загальна кількість угод фонду сягнула понад 30 інвестицій
Український венчурний фонд SID Venture Partners інвестував ще в п’ять стартапів із фокусом на штучний інтелект. Інвестиції були зроблені 2024 року.
Про це Mind повідомили у фонді.
«Пишаємося тим, що є одним із найактивніших партнерів Y Combinator, інвестувавши на сьогодні у 6 компаній-випускників. Наша присутність у Сан-Франциско та тісні відносини з YC дають нам ранній доступ до найперспективніших стартапів, що виходять із провідного акселератора Кремнієвої долини», – коментують у фонді.
Суми інвестицій не розголошують. Відомо, що середній чек фонду – $200 000–250 000. Чотири з п'яти інвестицій зроблені в рамках seed-раунду:
- Sepal AI (YC'24) створює високоякісні навчальні дані та експертні анотації для розвитку AI-моделей у співпраці з провідними світовими фахівцями. Компанія залучила мережу з понад 20 000 науковців і галузевих експертів у різних сферах, серед яких біологія, право, медицина, хімія, математика та інженерія. На чолі Sepal AI – Робі Лін, Кет Ху та Федор Парецький, які раніше працювали в таких компаніях, як Turing, McKinsey, Bain та Vercel.
- GameTree – це LFG (Looking For Group) платформа більш як із 1 млн користувачів, що використовує інноваційний підхід до метчингу геймерів. GameTree користується ШІ для підбору на основі ігрових уподобань, особистості та стилю гри. Компанію очолює Дана Сидоренко (Forbes 30u30 Europe), яка має досвід у бізнесі, технологіях та інвестиціях.
- Altris AI – стартап, що революціонізує офтальмологію та оптометрію через автоматизовану інтерпретацію ОКТ-сканувань. Компанія розробила платформу, схвалену FDA (Управління продовольства та медикаментів США), яка виявляє понад 70 біомаркерів і патологій сітківки, з можливістю раннього оцінювання ризику глаукоми. Рішення Altris AI вже мають попит та впроваджені більш ніж у 500 офтальмологічних кабінетах. Компанію заснували Марія Знаменьска (PhD з офтальмології) та Андрій Куроп'ятник, MBA та ІТ-консультант.
- memoryOS – це EdTech стартап, що фокусується на тренуванні пам'яті через поєднання перевірених методик і геймифікації. Співзаснований дворазовим чемпіоном світу з пам'яті Йонасом фон Ессеном та українським підприємцем Олексієм Ружицьким, memoryOS уже залучив понад 100 000 користувачів. Особливістю memoryOS є унікальний підхід до поліпшення пам'яті, що поєднує ефективні техніки навчання та запам'ятовування, інтерактивні мікроуроки у стилі Duolingo та запатентовану технологію віртуального Палацу Пам'яті.
- Burt Intelligence – AdTech-компанія, що розробляє платформу для індустрії цифрової реклами. Їхні рішення допомагають видавцям отримувати інсайти в режимі реального часу, аналізувати тренди та підвищувати ROI рекламних витрат. Серед клієнтів Burt – Vox Media та The CW Network. Компанію очолює Шай Брог, який раніше обіймав керівні посади в AOL, GumGum та Insticator.
Нині загальна кількість угод фонду сягнула понад 30 інвестицій. З моменту запуску в грудні 2021 року SID Venture Partners вклав понад $5,5 млн у стартапи з України, США та інших країн.
У фонді також зазначають, що вже роблять перші кроки для запуску наступного інвестиційного фонду.
Раніше в інтерв'ю Mind Дмитро Вартанян розповідав про запуск і діяльність фонду.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].