У Сумах завершили аварійно-рятувальні та пошукові роботи: кількість загиблих зросла до 9 (ОНОВЛЕНО)
Травмовано 13 осіб. Пошкоджені два багатоквартирні будинки та понад 20 автівок

Вночі 30 січня російська армія завдала удару по одній із багатоповерхівок міста Суми. Внаслідок влучання в десятиповерхівку безпілотника зруйновано квартири. Кількість постраждалих зросла до дев'яти.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
«30 січня ворог завдав удару по одному з 10-поверхових житлових будинків міста Суми. В результаті атаки, попередньо, зруйновано дев'ять квартир та 12 балконів», – йдеться в повідомленні.
Надзвичайникам вдалося врятувати чотирьох людей, серед них одна дитина. Евакуйовано 118 осіб. Аварійно-рятувальні та пошукові роботи тривають.
ОНОВЛЕНО о 8.30. За повідомленням Сумської ОВА у Сумах 4 людини загинули, у 9 – травми різного ступеня тяжкості, з них – 1 дитина.
ОНОВЛЕНО о 19:12:
До 8 збільшилася кількість загиблих внаслідок нічного авіаудару по багатоповерхівці у Сумах. Серед них три подружжя: 74-річний чоловік і його 69-річна дружина, 65-річний чоловік і його 64-річна дружина, 61-річний чоловік та його 61-річна дружина.
Ввечері з-під завалів дістали тіла 74-річного чоловіка та 37-річної жінки – її 8-річна донька дістала поранення. Загалом травмовані 12 людей, повідомили у Офісі генпрокурора.
ОНОВЛЕНО о 20:10:
У Сумах завершили аварійно-рятувальні та пошукові роботи, повідомили у ДСНС. Упродовж 19 годин Рятувальники розбирали завали упродовж 19 годин. Кількість загиблих зросла до 9. Травмовано 13 осіб, серед яких 8-річна дівчинка. Пошкоджені два багатоквартирні будинки та більше 20 автомобілів.
Поліція прийняла 129 заяв від місцевих мешканців щодо наслідків російського обстрілу.
У Офісі генпрокурора повідомили, що поранення дістали 14 людей.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що в ніч проти 28 січня російські війська безпілотниками атакували Київську область. Внаслідок російської атаки БПЛА в області уламками пошкоджено приміщення, у якому розташований музей ретро-автомобілів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].