Україна та Польща домовилися про виробництво озброєння

Україна та Польща домовилися про виробництво озброєння

Йдеться про виробництво боєприпасів, обслуговування бронетехніки й артилерії, а також посилення напрямку ППО

Україна та Польща домовилися про виробництво озброєння
Фото: Герман Сметанін/Telegram

«Укроборонпром» і Польська зброярська група (PGZ) підписали Меморандум про порозуміння щодо співробітництва, у якому домовилися про співпрацю між оборонними галузями промисловості обох країн.

Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін.

У документі йдеться про виробництво боєприпасів, обслуговування бронетехніки й артилерії, а також посилення напрямку ППО.

Також планують напрацьовувати фінансові механізми для залучення інструментів і коштів, передбачених Європейською оборонною стратегією (EDIS) та Європейською оборонно-промисловою програмою (EDIP).

«Я вдячний уряду Польщі за сприяння співпраці оборонних галузей наших країн на такому високому рівні. Ця підтримка є надзвичайно цінною в тих умовах, у яких розвивається український ОПК. На сьогодні ми маємо величезну потребу у вибухових речовинах, критичних компонентах. А також у поглибленні співробітництва не просто на рівні оборонних компаній, а й на рівні галузей», – зазначив український міністр.

Він висловив переконання, що країни зможуть «бути однаково корисні одна одної», і в результаті обороноздатність обох держав стане тільки міцнішою.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Польща посідає перше місце серед усіх країн, які брали участь у допомозі Україні відповідно до співвідношення допомоги та ВВП країни.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло