Без американської підтримки Україна не переживе війну – Дуда після зустрічі з Трампом

Без американської підтримки Україна не переживе війну – Дуда після зустрічі з Трампом

Президент Польщі вважає, що економічна присутність США в Україні є для неї гарантією безпеки

Без американської підтримки Україна не переживе війну – Дуда після зустрічі з Трампом

Президент Польщі Анджей Дуда 22 лютого зустрівся з американським президентом Дональдом Трампом. Під час зустрічі у Вашингтоні лідери обговорювали війну росії проти України.

Про це повідомила пресслужба Канцелярії президента Польщі в Х.

«Він (Трамп – ред) розповів мені, який його порядок денний – дуже коротко. Він сказав, що має вести переговори. І тут немає іншого варіанту, тому що це єдиний спосіб закінчити війну», – цитує канцлелярія слова Дуди після зустрічі з Трампом.

Президент Польщі також додав, що війна має закінчитися справедливим миром з гарантією, що війна не повернеться і росія більше ні на кого не нападе.

«На мою думку, економічна присутність США в Україні є для неї своєрідною гарантією безпеки. Ситуація, в якій вона не залишається сама за бортом, також є гарантією, що гарантія триватиме», ‒ зазначив Дуда.

Раніше в інтерв'ю Дуда заявив, що президент США хоче припинити кровопролиття в Україні, передає польський портал новин RMF 24.

«Ми не повинні дозволити росії перемогти Україну», – сказав Дуда. Він вважає, що «без американської підтримки Україна не переживе цю війну», а дивлячись на те, яка росія і путін, для якого життя російських солдатів не мають значення, – «цю війну треба якось закінчити».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що на думку польського президента Зеленський має припинити суперечки з Трампом і перейти до «спокійної співпраці».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло