Трамп заявив, що встановив «психологічний дедлайн» для москви, коли вона має погодитися на перемир’я

Трамп заявив, що встановив «психологічний дедлайн» для москви, коли вона має погодитися на перемир’я

Інакше, за словами Трампа, він буде «не радий»

Трамп заявив, що встановив «психологічний дедлайн» для москви, коли вона має погодитися на перемир’я
фото DR

росія не зможе нескінченно затягувати переговори щодо припинення вогню в Україні, оскільки для москви встановлено крайній термін, щоб укласти відповідну угоду, заявив президент США Дональд Трамп.

«Це психологічний дедлайн. Якщо я вирішу, що вони затягують, я буду не радий цьому», – сказав Трамп журналістам на борту президентського літака Air Force One, передає The Hill.

Водночас він висловив упевненість у тому, що путін, як і раніше, «хоче укласти угоду» щодо України. Однак, за словами глави Білого дому, він був незадоволений тим, що путін дискредитує президента України Володимира Зеленського, оскільки вони обоє мають покласти край війні.

«Я був розчарований деякими речами, які він (путін) сказав за останні день або два, пов'язані із Зеленським, тому що він вважає його таким, що не заслуговує довіри, він повинен укладати з ним угоду, подобається він вам чи ні», – сказав Трамп.

При цьому напередодні американський президент заявляв, що був «дуже злий» і «розлючений» після пропозиції путіна запровадити в Україні зовнішнє управління для проведення президентських виборів.

Проте Трамп нагадав, що в нього «дуже добрі стосунки» з російським колегою, тому «гнів швидко розсіюється», коли путін «чинить правильно».

Проте Трамп попередив: якщо з вини москви не вдасться досягти припинення вогню в Україні, США запровадять вторинні мита в розмірі 25–50% «на всю нафту, що надходить із росії».

Це означатиме, що ті, хто купує нафту з росії, не зможуть вести бізнес у США, уточнив Трамп.

Бекграунд. Нагадаємо: путін запропонував запровадити тимчасове управління в Україні під егідою ООН і західних країн 27 березня. За його словами, це дозволить «привести до влади дієздатний уряд, який користується довірою народу», з яким можна буде підписати мирний договір. путін вчергове заявив, що вибори президента України минулого року не проводилися, тому Зеленський не може вважатися легітимним главою держави, а разом із ним – і решта представників української влади. У цих умовах Україною починають керувати «неонацистські формування», такі, як «Азов», стверджує путін, а запровадження зовнішнього управління, за його логікою, це один із варіантів врегулювання конфлікту.

Одразу після цього представник Ради нацбезпеки США заявив, що управління України визначається її Конституцією та народом.

Водночас Україна пропонує запровадити тимчасове управління ООН у росії, починаючи з Воркути. За словами речника МЗС, схоже, що місцеві жителі дуже виграють від будь-якого іншого управління, окрім путіна.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло