США запровадили мита проти Китаю у розмірі 104%, вони починають діяти вже завтра

США запровадили мита проти Китаю у розмірі 104%, вони починають діяти вже завтра

У Мінторгу Китаю заявили, що дії США є «помилкою, накладеною на іншу помилку»

США запровадили мита проти Китаю у розмірі 104%, вони починають діяти вже завтра
фото DR

Сполучені Штати запроваджують додаткові імпортні мита на товари з Китаю, доводячи загальний тариф до 104%.

Про це повідомив кореспондент Fox News Едвард Лоуренс у соцмережі X із посиланням на прес-секретаря Білого дому.

 Нові заходи набудуть чинності вже 9 квітня.

Як уточнив Лоуренс, Вашингтон прийняв це рішення у відповідь на відмову Китаю скасувати свої торгові обмеження у відповідь.

2 квітня президент Дональд Трамп оголосив про введення нових мит на імпорт товарів із більш ніж 180 країн. Базова ставка склала 10%, однак для окремих держав, включаючи Китай, тарифи виявилися значно вищими. Для КНР було встановлено мито у розмірі 34%, на яке Пекін відреагував симетрично: з 10 квітня Китай запроваджує аналогічний тариф у відповідь.

Але на цьому ескалація не закінчилася: Трамп пообіцяв збільшити мито для Китаю ще на 50% – на додаток до введених раніше 34% та 20%, запроваджених у березні.

У відповідь Міністерство торгівлі КНР заявило, що не має наміру миритися із тиском Вашингтона.

«Якщо США продовжать наполягати на введенні нових тарифів, Китай боротиметься до кінця», – наголосили у відомстві.

У Мінторгу Китаю також заявили, що дії США є «помилкою, накладеною на іншу помилку», і вкотре свідчать про «шантажистську природу» американської зовнішньоекономічної політики.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло