За стандартами НАТО: в Україні створять систему контролю якості у сфері оборонних закупівель

За стандартами НАТО: в Україні створять систему контролю якості у сфері оборонних закупівель

Кабмін погодив постанову

За стандартами НАТО: в Україні створять систему контролю якості у сфері оборонних закупівель
Фото: ілюстративне

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка запускає державне гарантування якості (ДГЯ) товарів, робіт і послуг оборонного призначення.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко, посилаючись на Кабмін.

«Тепер буде чітко прописано, як саме перевіряється якість зброї, техніки, спорядження та інших товарів, які закуповуються для армії», – зазначив він.

Також передбачено, що система ДГЯ охопить як українських виробників, так і закордонні компанії (держави НАТО або партнери), з якими укладено зовнішньоекономічні контракти.

Крім того, як повідомляється, контроль охоплюватиме все – від планування закупівель і перевірки підрядників до інспекції процесів і фінансування робіт із контролю якості.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що в України впроваджують нову систему контролю якості для продовольчої служби ЗСУ. Механізм передбачає повний цикл перевірки майна на всіх етапах постачання.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло