Загальна капіталізація криптовалют за квітень зросла до $2,9 трлн

Загальна капіталізація криптовалют за квітень зросла до $2,9 трлн

Bitcoin завершив місяць вище позначки в $90 000

Загальна капіталізація криптовалют за квітень зросла до $2,9 трлн
Фото: Gettyimages

За останній місяць загальна капіталізація криптовалют зросла на 9,9% – з $2,64 трлн до $2,9 трлн. Зростання було підтримане тимчасовим 90-денним зупиненням тарифів у США.

Про це повідомляє Binance Research у пресрелізі для Mind.

Біткоїн завершив квітень вище позначки у $90 000. Його частка на ринку досягла 63% – це максимум за останні чотири роки. Інституційні інвестори зацікавлені в монеті, що підтверджується значним притоком капіталу у спотові біткоїн-ETF. Водночас Ethereum знизився на 2,6%. Аналітики зазначають, що він опинився під тиском посиленої конкуренції та часткової фіксації прибутків.

Перша десятка криптовалют у квітні, на думку аналітиків:

  • SUI +54,0% – рекордне зростання завдяки запуску Grayscale SUI Trust та випуску віртуальної Mastercard з прив'язкою до SUI;
  • SOL +15,2% – зростання на тлі запуску першого спотового SOL-ETF у Канаді та мільярдних закупівель Solana різними фондами;
  • BTC (+13,2%) – зростання на тлі ослаблення долара та посилення волатильності традиційних ринків;
  • LINK (+7,6%) – зростання на тлі відпливу з бірж та розширення інституційного інтересу (SWIFT, DTCC);
  • ADA +5,7%, DOGE +4,3%, TRX +2,2% – помірне зростання;
  • XRP +5,0% – підтримане запуском RLUSD та інтересом до ETF, незважаючи на суд із SEC, що триває;
  • BNB -0,4% – стабільність після потужного березня, незважаючи на запуск нових проєктів і спалювання токенів;
  • ETH -2,6%  – зниження на тлі ринкової конкуренції, попри позитив від майбутніх оновлень мережі.

Сектор DeFi зріс на 3,3% завдяки сприятливій регуляторній ситуації. Аналітики повідомляють, що ринок стейблкоїнів також продемонстрував зростання  на 1%. Серед екосистем DeFi позитивна динаміка спостерігалася у BNB Chain, Solana та Tron, тоді як Ethereum і Arbitrum скоротили свою частку. 

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що біткоїн може побити ціновий рекорд після прогресу в переговорах між Вашингтоном і Пекіном. Потенційне уповільнення інфляції в США також сприятиме здорожчанню криптовалюти.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло