росія та Білорусь запроваджують в школах вивчення дронів
Курс розроблений експертами з багаторічним досвідом роботи як у сфері технології дронів

росія і Білорусь роблять нові кроки для інтеграції навчання дронів у свої шкільні системи, щоб краще підготувати учнів до кар'єри в технологічних галузях, передає United24 Media.
У росії перший у країні шкільний підручник з безпілотних авіаційних систем офіційно отримав статус навчального підручника, що дозволяє його придбання через централізовані державні закупівлі. Підручник під назвою «Безпілотні літальні апарати. 8–9 класи» був розроблений групою компаній «Геоскан» у партнерстві з видавництвом «Просвещение» та доданий до федерального переліку затверджених підручників.
За даними «Геоскана», матеріал був створений у рамках федеральної ініціативи «Кадри для безпілотних авіаційних систем», щоб допомогти учням ознайомитися з технологіями дронів та пов'язаними з ними кар'єрними шляхами.
Курс розроблений для використання в рамках модуля «Робототехніка» предмета «Технології», а також може бути використаний у позакласних та додаткових освітніх програмах.
Підручник включає такі теми, як вступ до безпілотної авіації, структура та класифікація дронів, ручне пілотування, програмування автономних польотів та світові тенденції галузі.
Курс охоплює 34 навчальні години та розроблений експертами з багаторічним досвідом роботи як у сфері технології дронів, так і в освітній робототехніці.
«Ми зосередилися не лише на теорії, а й на практичному, перевіреному в польових умовах матеріалі», – сказав Міхаіл Луцький, співавтор підручника.
Тим часом у Білорусі школи почнуть пропонувати новий факультативний курс під назвою «Основи управління дронами», починаючи з наступного навчального року. Розрахований на учнів 8 та 9 класів, факультатив буде поєднувати теоретичні знання з практичною практикою, зокрема, за допомогою віртуальних авіасимуляторів.
Учні також ознайомляться з основними принципами аеродинаміки, механіки, електроніки та програмування. Матеріали курсу розробляються фахівцями Національного дитячого технопарку та Білоруської державної авіаційної академії.
Раніше повідомлялося, що російська окупаційна влада створила в Маріуполі навчальні центри для роботи з соціальними мережами з метою залучення місцевої молоді до створення пропагандистського проокупаційного контенту.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].