Виробник Patriot інвестує в заводи в Європі

Виробник Patriot інвестує в заводи в Європі

Також компанія цікавилась Україною

Виробник Patriot інвестує в заводи в Європі
Фото: Gettyimages

Виробник ракет Patriot інвестує в європейські заводи, щоб наростити виробництво ППО.

Про це повідомляє Liga.Net.

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну оборонний концерн Raytheon фіксує збільшення попиту на ППО їхнього виробництва. Через це компанія розширяє виробництво та шукає партнерів в Європі. Основні труднощі – дефіцит деталей для твердопаливних двигунів GEM-T і для бойових частин.

Основними країнами для розширення є Німеччина та Іспанія. Також компаныя бачить можливы перспективи розширення в Україні. Том Лаліберті, керівник підрозділу наземних і протиповітряних систем компанії зазначив, що їхнє ключове завдання – якнайшвидше забезпечити Україну ППО. Також він зазначив, що обговорював з Києвом його участь у розробці систем.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що європейський виробник вапна хоче збудувати завод на Закарпатті. Місце відповідає вимогам Calmit, однак для запуску потрібно ще проаналізувати всі технічні умови.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло