путін заявив, що армія рф не планує захоплювати Суми, але не виключив цього

путін заявив, що армія рф не планує захоплювати Суми, але не виключив цього

диктатор знову заговорив про «один народ»

путін заявив, що армія рф не планує захоплювати Суми, але не виключив цього
Фото DR

владімір путін заявив, що у російської армії «немає завдання забрати Суми», однак він не виключив окупації цього міста в майбутньому.

Про це диктатор сказав на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, повідомляє російська служба BBC.

Він вкотре зазначив, що російська армія «змушена створювати зону безпеки вздовж кордону», оскільки ЗСУ раніше вторглися в Курську область. 

За словами путіна, в Сумській області війська рф просунулися на 8-12 км углиб території.  

Диктатор вчергове заявив, що «росіяни і українці – один народ, в цьому сенсі вся Україна наша».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що рф планує продовжувати масовані дронові атаки по українських містах. Паралельно росіяни проводитимуть дві інформаційні кампанії.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло