Meest постачає в Україну понад 3,5 млн посилок на місяць — голова правління

Meest постачає в Україну понад 3,5 млн посилок на місяць — голова правління

За кордоном цей показник становить 3–4 млн

Meest постачає в Україну понад 3,5 млн посилок на місяць — голова правління
Фото: Mind.ua

За місяць в Україні Meest відправляє близько, 3,5 млн посилок. За такий самий період за кордоном показник становить 3–4 млн посилок. Це 10% від обсягу всіх відправлень в Україні.

Про це повідомив голова правління групи компаній Meest Сергій Орлов на Invest Summit: Jazz Business 2025.

Також Орлов поділився планами щодо інвестицій в Україну. Meest хоче вкласти в державу $100 млн. Компанія зараз розробляє IT-платформи, які можна буде легко масштабувати в перспективі декількох років.

Голова правління додав, що Meest здійснює грошові перекази вже близько 30 років, а нещодавно компанія почала розвиватися в цьому напрямку й в Україні.

«З наступного року ми почнемо робити інтеграцію всіх наших платіжних компаній, які з нами співпрацюють і працювати як платіжний шлюз для наших бізнесів», – повідомив Сергій Орлов.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Meest має понад 250 000 відділень по всьому світу. В кожній країні компанія намагається наймати на роботу українців.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло