Зеленський підписав закон щодо застосування санкцій до «тіньового» флоту
Він передбачає накладення санкцій на морські та повітряні судна, які транспортують нафту й нафтопродукти, перевозять зброю та військових

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо застосування санкцій до суден, які транспортують, зокрема, російську нафту та нафтопродукти.
Про це свідчать дані, опубліковані на сайті Верховної Ради.
Закон, підписаний Зеленським, передбачає накладення санкцій на морські та повітряні судна, які транспортують нафту й нафтопродукти, перевозять зброю та військових.
За даними ВР, документ вносить зміни до Закону України «Про санкції» щодо застосування санкцій до суден і повітряних суден, діяльність яких створює реальні та потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.
Службі безпеки України та розвідці поставлено завдання встановлювати факти використання таких суден. Окрім того, до Державного реєстру санкцій має вноситися інформація щодо всіх суб’єктів, а також суден й повітряних суден, щодо яких застосовано санкції.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Зеленський запровадив нові санкції. Під ударом – компанії з рф, Китаю та ОАЕ.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].