АРМА шукає управителів нерухомістю ексміністра Захарченка у центрі Києва

АРМА шукає управителів нерухомістю ексміністра Захарченка у центрі Києва

У жовтні ВАКС конфіскував активи чиновника часів Януковича

АРМА шукає управителів нерухомістю ексміністра Захарченка у центрі Києва

На платформі Prozorro стартували відкриті конкурси з відбору управителів для арештованих об’єктів нерухомості ексміністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Про це повідомила пресслужба АРМА.

Йдеться про житловий будинок площею 647 м2 біля Києво-Печерської лаври та чотири земельні ділянки, а також квартиру площею 255,5 м2 на Печерську й два паркомісця.

АРМА запрошує компанії з досвідом управління нерухомістю – девелоперські структури, рієлторські агентства, професійних операторів – долучитися до конкурсів. Кінцевий термін подання пропозицій – 18:00 18 грудня 2025 року.

Майно, що належить Захарченку, було арештоване у 2021 році та передане в управління АРМА ухвалою суду в межах кримінального провадження.

У жовтні 2025 року Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін'юсту про стягнення активів глави МВС часів Януковича. Суд конфіскував шість обʼєктів нерухомості, зокрема дві квартири в Печерському районі Києва, корпоративні права та гроші на банківських рахунках.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що АРМА шукає управителя для IDS Ukraine – виробника мінеральної води «Моршинська» і «Миргородська».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло