Підприємцям на Одещині відшкодують витрати на резервне електроживлення
У регіоні тривають відновлювальні роботи після масованих атак рф
Уряд разом із владою Одещини працюють над запуском програми компенсацій для підприємств, які самостійно забезпечують резервне електроживлення.
Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Йдеться про часткове відшкодування витрат на генератори, акумулятори, джерела безперебійного живлення, мобільні електростанції та паливо.
«Такий підхід дозволяє бізнесу підтримувати роботу навіть під час атак і тривалих відключень. Шукаємо можливість запустити цю підтримку за рахунок наявних бюджетних ресурсів якнайшвидше», – написав міністр.
Він зауважив, що сотні підприємців підтримали жителів після масованого обстрілу росінами, облаштувавши Пункти незламності на базі своїх виробництв і точок продажу, назвавши це «проявом відповідальності перед громадою, яка потребує підтримки з боку держави».
У регіоні досі тривають відновлювальні роботи після масованої атаки ворога 13 грудня. За останню добу енергетики повернули світло ще понад 20 тисячам абонентів, тривають роботи над заживленням ще для 12 тисяч домівок у двох районах міста й області. Централізованим теплом і водою регіон забезпечений.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що в Одеській області оголосили про надзвичайну ситуацію державного рівня через тривалі відключення світла внаслідок російських атак.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














