Платіжки за січень перерахують автоматично – рішення уряду
Споживачам не потрібно подавати додаткових заяв
Українцям, які у січні не мали опалення та води, автоматично перерахують платіжки за комунальні послуги.
Відповідне рішення ухвалив уряд, повідомилайого очільниця Юлія Свириденко.
Це стосується теплопостачання, водопостачання та вивезення побутових відходів. Надавачі комунальних послуг зобов’язані самостійно здійснити перерахунок за весь період коли послуги не надавалися або надавалася не в повному обсязі, і відобразити ці суми у платіжках.
Споживачам не потрібно подавати додаткових заяв.
Інформація про кількість днів відсутності послуг по кожному будинку має бути оприлюднена на вебсайтах операторів.
Суми перерахунку будуть відображені у платіжках, які надійдуть у лютому.
Контроль за виконанням рішення здійснюватимуть Міністерство розвитку громад і територій та Держпродспоживслужба – вони перевірятимуть правильність нарахувань у платіжках.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що додаткові 20 000 грн до зарплати отримуватимуть працівники енергетичних компаній, які безпосередньо залучені до аварійно-відновлювальних робіт.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














