ППО та безпілотники: Федоров розповів куди підуть кошти союзників

ППО та безпілотники: Федоров розповів куди підуть кошти союзників

За словами міністра оборони, на «Рамштайні» партнери анонсували військової допомоги на $38 млрд

ППО та безпілотники: Федоров розповів куди підуть кошти союзників
Скріншот з відео

Країни-члени Контактної групи з питань оборони України анонсували нові пакети допомоги загальною вартістю майже $38 млрд. 

Про це повідомив міністр оборони Михайло Федоров на брифінгу за підсумками засідання у форматі «Рамштайн».

«Сьогодні ми почули анонсів на майже $38 млрд. І велика частина цих анонсів, які сьогодні були нові, вони йдуть якраз на систему протиповітряної оборони, на дрони, на розвиток дроново-штурмових підрозділів, на DeepStrike, на дрони-перехоплювачі»,  – наголосив міністр.

Він зауважив, що це один із найбільших рівнів підтримки від початку повномасштабної війни, а якість і структура допомоги змінюються «на очах».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що міжнародні партнери підтвердили готовність надати Україні додаткову військову підтримку на $35 млрд.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло