росія атакувала не тільки об'єкти енергетики, а й інфраструктуру водопостачання в містах – Зеленський
Президент провів селектор щодо ситуації в регіонах після нічного удару російських ракет і дронів
У ніч на 22 лютого росія атакувала в Україні енергетичні об'єкти, залізничну інфраструктуру й систему водопостачання.
Про це повідомив у Telegram президент України Володимир Зеленський після селектору щодо ситуації в регіонах.
Глава держави заявив, що російські війська запустили по Україні майже 50 ракет, зокрема 22 балістичні, а також 297 дронів різних типів. Значну частину повітряних цілей удалося збити, вказав Зеленський.
«Цього разу мішенями для росіян стали не тільки об'єкти енергетики, але також логістика, зокрема об'єкти залізниці, та інфраструктура водопостачання в містах», – розповів президент.
Він додав, що на селекторі детально обговорили з представниками регіонів, що захист від російських ударів треба масштабувати й оперативно враховувати зміни російської тактики.
«У Бориспільському районі Київської області через російський удар пошкоджена церква. Ще в частині областей є пошкодження звичайних житлових будинків. Усюди, де потрібно, надається допомога постраждалим», – наголосив президент.
Зеленський також розповів, що доручив міністерству оборони України спрямувати додаткові сили для захисту неба в Сумській області, де напередодні російський дрон цілеспрямовано атакував автомобіль швидкої допомоги. Унаслідок удару, за даними президента, загинуло троє людей.
«Росіяни повинні відчувати наслідки за кожен такий удар, і в усіх прикордонних і прифронтових областях має відчуватися, що захист від російських дронів збільшується», – додав Зеленський.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що у ніч проти 22 лютого росія завдала комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного та наземного базування.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














