росія готується до ударів по українських об'єктах водопостачання

росія готується до ударів по українських об'єктах водопостачання

Зеленський закликав громади готуватися до наслідків

росія готується до ударів по українських об'єктах водопостачання
Фото: Getty Images

росія готує нову хвилю атак на Україну. Ключовими цілями ворога будуть інфраструктура, логістика та водопостачання.

Про це Володимир Зеленський повідомив під час спілкування із журналістами, передає Інтерфакс-Україна.

Президент закликав місцеве самоврядування готуватися до наслідків.

«Громади повинні зосередитися над цим викликом, а ми зі свого боку повинні діставати більше ракет для ППО», – сказав він.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що поточна ситуація в Ірані не вплинула на військову допомогу Україні, але тривала ескалація в регіоні створює ризики для майбутніх постачань.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло