Росіяни атакували енергооб'єкт на Чернігівщині: без світла залишилися 340 тисяч абонентів

Росіяни атакували енергооб'єкт на Чернігівщині: без світла залишилися 340 тисяч абонентів

Енергетики розпочнуть аварійно-відновлювальні роботи, щойно дозволить безпекова ситуація

Росіяни атакували енергооб'єкт на Чернігівщині: без світла залишилися 340 тисяч абонентів
Фото: Getty Images

У ніч проти 6 квітня росіяни вдарили по об’єкту енергетичної інфраструктури Чернігівщини.

Про це повідомило Чернігівобленерго.

Унаслідок ворожої атаки пошкоджено важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі. Знеструмлено 340 тисяч абонентів у містах Чернігів і Прилуки, Чернігівському і Прилуцькому районах. 

Також у Чернігівобленерго вночі повідомляли про атаку на енергооб'єкт у Новгород-Сіверському районі. Через це без електропостачання залишилися ще понад 10 тис. споживачів.

Міський голова Юрій Фомічев повідомив, що знеструмлене місто Славутич.

Енергетики розпочнуть аварійно-відновлювальні роботи, щойно дозволить безпекова ситуація.

Як заявили у пресслужбі Чернігівської міської ради, у Чернігові 6 квітня через відсутність напруги тимчасово зупинили роботу всі тролейбуси. На маршрутах №2 та №11 перевезення здійснюють автобуси.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що у ніч проти 6 квітня внаслідок ворожої атаки на Одесу загинуло троє людей, ще 10 дістали поранення, зафіксовано значні руйнування житлових будинків.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло