Українські АЗК підвищили ціни на дизельне пальне у вівторок
Найбільше здорожчання зафіксовано в мережі «Укрнафта», проте вартість ресурсу там залишається найнижчою на ринку
Більшість українських автозаправних станцій у вівторок 14 квітня переглянули цінники на дизельне пальне в бік збільшення.
Про це йдеться на сайті «Інтерфакс-Україна» з посиланням на інтернетпортал «Енергореформи».
Вартість літра дизеля зросла на 0,9–1,6 грн. При цьому ціни на бензин та скраплений газ у більшості операторів залишилися на попередньому рівні.
Найсуттєвіше здорожчання дизеля відбулося в мережі «Укрнафта» – на 1,6 грн/л.
UPG, Socar та ОККО, підняли ціну на 1 грн/л, а компанія WOG – на 0,9 грн/л. Мережа Parallel наразі утрималася від змін.
Окрім дизельного пального, «Укрнафта» підвищила вартість газу на 1 грн/л та повернула преміальну ціну на бензин А-95+, яка тепер становить 72,9 грн/л.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що держава спрямовує понад 20 млн грн щодоби на компенсацію витрат за пальне. Програма забезпечує адресну допомогу громадянам і посилює енергонезалежність.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].















