У російському Ставропольському краї після атаки дронів, ймовірно, загорівся хімзавод «Азот»
Губернатор заперечує руйнування, але OSINT-канали повідомляють про пожежу на території підприємства
У ніч проти 16 травня безпілотники, ймовірно, атакували хімічний завод у Ставропольському краї росії.
Про можливий удар БпЛА повідомляв місцевий губернатор Володимир Владимиров.
Він заявив, що російська ППО нібито відбила атаку дронів, і жодних руйнувань у регіоні немає.
Однак OSINT-канали, зокрема російський Telegram-канал Astra, пишуть про інше. За їхніми даними, під час атаки в місті Невинномиськ спалахнула пожежа на території хімічного підприємства «Азот». Astra зазначає, що цей завод уже щонайменше шість разів потрапляв під удари, зокрема й у березні.
Тим часом російське оборонне відомство рапортує про збиття 138 українських дронів минулої ночі, повідомляє ТАСС.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росія випустила по Україні майже 300 дронів, сили ППО збили 269 з них. Унаслідок атак постраждали Одещина, Харків, Полтавщина, Сумщина, Дніпропетровщина та Херсонщина.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].















