На кордоні з Румунією модернізують вантажний термінал
Уже виконано основні будівельні та інженерні роботи
На пункті пропуску «Порубне – Сірет» на українсько-румунському кордоні завершується перша черга модернізації вантажного терміналу.
Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.
Зазначається, що вже виконано основні будівельні та інженерні роботи:
- облаштовано систему дощової каналізації і очисні споруди,
- укладене нове дорожнє покриття,
- встановлено конструкції над смугами руху, павільйон для прикордонників, системи радіаційного контролю, освітлення, огорожу та шлагбауми.
Зараз триває завершення каркаса майбутнього вантажного терміналу. У Мінрозвитку наголошують, що після запуску термінал зможе пропускати більше вантажного транспорту, що пришвидшить перетин кордону.
Реконструкція передбачає також будівництво чотирьох додаткових смуг руху, зону очікування та сучасні митні й контрольні рішення.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що на пункті пропуску «Солотвино» на кордоні з Румунією на понад два місяці обмежать пропуск транспорту.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].
















