«Нафтогаз» оскаржить рішення суду Казахстану у справі про борг «Газпрому»
Голова «Нафтогазу» запевнив, що НАК використовує всі доступні юридичні механізми для стягнення понад 1,4 млрд доларів, присуджених міжнародним арбітражем
«Нафтогаз» готовий поборотися за повернення боргу від «Газпрому». Для цього заплановано комплексні рішення.
Про це у Facebook повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
Він зауважив, що українські юристи вивчають скасування рішення суду у Казахстані щодо боргу «Газпрому».
«Нафтогаз бере до уваги публічні коментарі посадових осіб, які лунали під час розгляду справи, та очікує, що подальший розгляд відбуватиметься відповідно до принципів верховенства права, незалежності суду та міжнародних зобов'язань Казахстану», – каже чиновник.
Голова «Нафтогазу» запевнив, що НАК використовує всі доступні юридичні механізми для стягнення понад 1,4 млрд доларів, присуджених міжнародним арбітражем. І попри окремі процесуальні рішення в окремих юрисдикціях цю роботу продовжить.
За словами Корецього, робота триває одночасно в кількох країнах і продовжиться, зокрема, в Казахстані.
«Ми й надалі послідовно захищатимемо інтереси компанії та забезпечуватимемо виконання міжнародних арбітражних рішень».
Чиновник додав, що, одночасно з цим, борг «Газпрому» перед «Нафтогазом» продовжує зростати. На цю суму щодня нараховуються відсотки. Тож вся сума в повному обсязі буде стягнута з компанії рф на користь «Нафтогазу».
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що у неділю, 5 липня, російські війська вкотре завдали цілеспрямованого удару по видобувній інфраструктурі Групи «Нафтогаз». Під атакою опинилися одразу кілька виробничих об’єктів у Полтавській, Харківській та Сумській областях.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].

















