Тарас Качка очолить представництво України в ЄС – Зеленський

Тарас Качка очолить представництво України в ЄС – Зеленський

Президент призначив нового представника України в Брюсселі для прискорення переговорів щодо відкриття наступних кластерів вступу до Євросоюзу

Тарас Качка очолить представництво України в ЄС – Зеленський
Фото: Володимир Зеленський / Telegram

Колишній віцепремʼєр-міністр з питань євроінтеграції Качка стане представником України при ЄС і суміщатиме цю роботу з посадою торговельного представника в межах двосторонніх угод із партнерами.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Глава держави провів зустріч із Качкою та подякував йому за роботу в уряді України. Зеленський повідомив, що тепер Тарас Качка працюватиме в представництві України в ЄС.

«З огляду також на високу ефективність і досвід Тараса в торговельній політиці, він суміщатиме цю роботу з Євросоюзом із функцією торговельного представника України в межах наших двосторонніх торговельних угод із ключовими партнерами», – додав президент.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що призначений Верховною Радою на посаду прем'єр-міністра Сергій Корецький вніс до парламенту подання на призначення кандидатів на посади в новому уряді.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло