Аналіз криптовалют: біткойн закрив тиждень на рівні $9664

Аналіз криптовалют: біткойн закрив тиждень на рівні $9664

Ринок намагається консолідуватися, аби увійти у березень на зростанні

Этот текст также доступен на русском
Аналіз криптовалют: біткойн закрив тиждень на рівні $9664
Фото: pixabay.com

На минулому тижні, з 19 по 26 лютого, ринок зазнав ще однієї корекції, але вона не змогла істотно опустити курси, незважаючи на серйозні зусилля «ведмедів». Ринок намагається консолідуватися, щоб увійти в березень на зростанні. Біткойн ще раз перевірив минулий опір в $9250. Обсяги також показують помірне зростання. Новинний фон почав потроху впливати на розгортання позитивного тренда та збільшення «довгих» позицій.

Все більше уваги починають приділяти регуляторам у різних країнах і їхнім ініціативам. Слідом за владою США влада Євросоюзу висловила думку, що немає сенсу чекати глобального регулювання і є сенс вже найближчими місяцями почати розробляти власні законодавчі ініціативи для Європи.

Показавши тижневу амплітуду в $2551 за даними Coinmarketcap, біткойн закрив звітний тиждень на рівні $9664 (-8,4%). Провідною торговою парою тижня стала USDT/BTC – 30,6%, далі йдуть USD/BTC – 30,5% і JPY/BTC – 15,7%.

Загальна капіталізація на закритті періоду склала $430,6 млрд, що на $63,4 млрд менше показника минулого тижня в $494 млрд. Домінування BTC у валютному кошику збереглося – 38%, або близько $165,4 млрд. Частка Ethereum (ETH) – 19,2%, Bitcoin Cash (BCH) – 4,7%, Ripple (XRP) – 8,6%, Litecoin (LTC) – 2,9%. Зведений індекс MVIS CryptoCompare Digital Assets 10, що відображає цінові рухи десяти лідируючих криптоактивів за розміром і ліквідністю, закрився на позначці $7 952 (-10,2%).

Серед новин, що значно вплинули на події минулого тижня на криптовалютному ринку, такі:

  • З'явився форк Litecoin – Litecoin Cash (LCC). Дещо цікаве у ньому є, зокрема, динамічна складність і SegWit. Хоча за більш-менш вдалим стартом розвитку інтересу не було.
  • Користувачі біржі Coinbase зіткнулися з аномально високими комісіями при операціях з платіжними картами системи Visa. Система визнала свою провину і почала повертати переплати.
  • Венесуела провела розміщення своєї криптовалюти El Petro на $750 млн, ставши таким чином першою країною, яка випустила свою криптовалюту, хоча й у вигляді Ethereum-токена.
  • Від серцевого нападу помер південнокорейський чиновник, який відповідав за розвиток ринку криптовалют. Багато хто ставить під сумнів випадковість цієї смерті.
  • Itaú Unibanco, найбільший банк Бразилії, буде використовувати систему Ripple xCurrent для обробки міжнародних транзакцій.
  • Нідерландський банк ING підтвердив, що обслуговує рахунки компанії Tether LTD, яка стоїть за суперечливим «доларовим» токеном USDT. Подробиці операцій банк розкривати відмовився.
  • Анонімний китайський покупець придбав 96 000 біткойнів на суму понад $1 млрд. Існує непряме підтвердження, що це один із власників корпорації Alibaba.
  • Арбітражний суд Москви відхилив вимогу фінансового керуючого Олексія Леонова про включення до складу ліквідаційної маси активів вмісту криптовалютного гаманця збанкрутілого боржника, тим самим створивши судовий прецедент.
  • Фінансова компанія Circle, одним з інвесторів якої є інвестбанк Goldman Sachs, купила американську криптобіржу Poloniex за $400 млн.
  • З 9 березня американська криптобіржа Bittrex припиняє операції з акаунтами користувачів, щодо яких діють санкції та ембарго. Під заборону потрапили жителі Криму.
  • Платіжний сервіс BitPay блокуватиме платежі, пов'язані з порнографічним змістом, продажем криптовалют та іншими забороненими на платформі активностями.
  • Опитування, проведене в Чехії, показало, що серед місцевих жителів біткойн обходить за популярністю євро та долар як засіб накопичення.
  • Bitmain, найбільший виробник обладнання для майнінгу з Китаю, показав феноменальний прибуток за минулий фінансовий рік у розмірі $4 млрд. Джерело доходу – виробництво обладнання та майнінг.

Аналіз курсу біткойна

Аналіз криптовалют

У минулому огляді йшлося про те, що боротьба розгорнулася за основну лінію опору, яка діє ще з 17 грудня минулого року. «Бикам» практично вдалося прорватися, але вийшовши за опір, закріпитися не вдалося, в першу чергу через закриття позицій і фіксації прибутку тими, хто зайшов на рівнях 6000-8000. Маючи таку рентабельність позицій, продавці вирішили не ризикувати і «вийти в кеш».

На цьому тлі почалися розпродажі, підштовхувані «ведмедями» і тими, хто хотів побачити біткойн по $8300, а то й нижче, щоб закупитися на довгий термін. Однак ще тиждень тому було зрозуміло, що дуже серйозним рівнем є рівень 0.236 від локального мінімуму – $9300 – і навряд чи так просто покупці його віддадуть. Так і сталося – курс увійшов в консолідацію в діапазонах $9250 – 9900, накопичуючи сили для ще одного прориву спадного тренда.

Цьому сприяло утворення невеликих дивергенції на RSI – лінія тренда в консолідації була низхідною, але в RSI і Stohastic – висхідною, що дає натяк на те, що формується імпульс наверх. З урахуванням того що лінія прориву тепер набагато нижче, а сил у покупців набагато більше, прорив стає все більш імовірним. У разі відкату основні лінії опору – 9292, 8890 і 8249. Однак новинний фон і апетити на «лонги» дають надію «бикам» на перемогу у цьому раунді курсових воєн.

Інші помітні цінові рухи в першій двадцятці криптоактивів. Провідна китайська платформа для смарт-контрактів і smart-economy NEO показала зростання на 29% на тлі інформації про те, що жителям Китаю знову дозволять купувати криптовалюти. 

Цей аналіз не є інвестиційними рекомендаціями і слугує інформаційним матеріалом. Будь-які рішення, пов'язані з купівлею або продажем криптовалют і криптоактивів, мають бути зроблені після ретельного індивідуального аналізу. Зв'язатися з автором: telegram-канал @blockbitnews

Автори матеріалів OpenMind, як правило, зовнішні експерти та дописувачі, що готують матеріал на замовлення редакції. Але їхня точка зору може не збігатися з точкою зору редакції Mind.

Водночас редакція несе відповідальність за достовірність та відповідність викладеної думки реальності, зокрема, здійснює факт-чекінг наведених тверджень та первинну перевірку автора.

Mind також ретельно вибирає теми та колонки, що можуть бути опубліковані в розділі OpenMind, та опрацьовує їх згідно зі стандартами редакції.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло