Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Хронічна втома: як підвищити продуктивність за допомогою рефлексотерапії

Хронічна втома: як підвищити продуктивність за допомогою рефлексотерапії

Чому стрес і виснаженість – ще не вирок

Цей матеріал також доступний російською
Хронічна втома: як підвищити продуктивність за допомогою рефлексотерапії

Ви приходите на роботу раніше за всіх і пізніше за всіх ідете. У голові стільки завдань, що ефективність вашої праці просто не може бути вище нуля. Всім нам дуже часто не вистачає мотивації для того, щоб виконати важливе завдання. Іноді ми самі свідомо затягуємо виконання того чи іншого завдання просто тому, що нам не хочеться його робити. У результаті наша працездатність і продуктивність знижуються. Ви робите все на автоматі, адже поганий сон, тривожність, занепад сил і напруга стали вашими вірними товаришами. Та й ромашковий чай вже не панацея. Римма Слєпцова, лікар-рефлексотерапевт клініки SQLAB, розповіла Mind, як підвищити ефективність за допомогою рефлексотерапії.

Хронічна втома  –  ментальна хвороба, яка впливає на вашу спадковість. Створює комфортні умови для розвитку хвороб та їх ускладнень. Робить ваше життя апатично нестерпним. Що важливо робити?

Як можна відновитися? У тілі людини є спеціальні рефлекторні зони, які здатні посилати сигнали до головного мозку і впливати на наше енергетичне і фізичний стан. Вони розташовані не в хаотичному порядку, а відповідно до меридіанами (енергетичними каналами). Кожному органу відповідає своя точка. Саме тому, важливо спочатку чітко описати біль, а потім вже шукати потрібну зону і приступати до відновлення. Цей метод – основа рефлексотерапії.

Наприклад, тим, хто проводить багато часу за комп'ютером, не в новинку відчувати часті болі в області голови та шиї. Точка в перетині великого і вказівного пальців відповідає саме за усунення цієї проблеми. У домашніх умовах ви можете масажувати це місце, поки не відчуєте легке оніміння і хворобливі відчуття. Якщо первинна біль дуже сильна, ця техніка допоможе полегшити симптоми, поки ви не звернетеся до лікаря.

Як все відбувається? Спеціаліст впливає на точки за певними правилами для отримання бажаного результату. Потрібно пам'ятати, що існує кілька способів проведення такої процедури. Найпопулярніший – голкорефлексотерапія (тонкі стерильні голки вводяться в шкіру, що значно посилює ефект).

Багато пацієнтів відчувають полегшення вже після першої процедури, але якщо проблема хронічна – краще прийти на прийом декілька разів.

Стрес – причина багатьох захворювань, і якщо не посилити енергетичні ресурси організму, нам буде важче справлятися з більш серйозними захворюваннями.

Хоч у рефлексотерапії і немає побічних ефектів, радимо не займатися самолікуванням, а довіритися професіоналам.

Як підвищити продуктивність? Ендорфіну підвладна сила зменшувати біль, гармонізувати ментальне і психоемоційний здоров'я і рятувати людину від тривожності. У звичайному і спокійному середовищі рівень ендорфіну в крові знаходиться в нормі. Як тільки у нашому житті з'являються термінові дедлайни, проблеми з босом або підлеглими, сварки з рідними і все, що може вивести з врівноваженості, рівень ендорфіну збільшується.

Але наш організм – не машина, його ресурси часто не дають нам потрібних сил для подолання труднощів.

Який вихід? Змусити організм виробляти більше антистресових з'єднань! Вплив на точки – вироблення ендорфіну – спокій – підвищення продуктивності. Хіба це не мрія кожного, хто працює з десятої до дев'ятнадцятої? І все, що потрібно зробити для результату, – присвятити 30 хвилин часу рефлексотерапії.

Як підтримувати тонус? Якщо стресовий колапс – не поодинокий випадок у вашому житті, а звичайна справа, то лікування не має припинятися взагалі. Ми говоримо про комплекс: процедури у рефлексотерапевта, домашній/професійний масаж, правильне харчування (так-так, ми знаємо про ваші перекуси всухом'ятку) і повноцінний сон. Ці елементи пов'язані між собою і, впливаючи спільно, підсилюють дію один одного.

Знаєте, що попереду серйозні переговори або важкий переліт? Записуйтеся на процедуру, не втрачаючи часу, а після скажіть «Спасибі!» Самі собі.

Що важливо пам'ятати? Хворобливі відчуття можуть розвинутися не тільки на психоемоційному фоні, а й через фізичне нездужання. У такому випадку рефлексотерапія стане дієвою вакциною в боротьбі зі стресом, викликаним захворюванням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті